PDF

Ślubny Dzień Otwarty w Hotelu Windsor

Już 24 stycznia 2016 w Hotelu Windsor odbędzie się Ślubny Dzień Otwarty. Jeśli planujesz ślub i wesele i chcesz żeby ten dzień był wyjątkowy - nie może Cie tutaj zabraknąć! Wstęp wolny.

Dobrze wiemy, że organizacja tego najważniejszego dnia w Waszym życiu to niezwykle ważna sprawa. Staracie się aby wasza rodzina i bliscy poczuli się również wyjątkowo i mogli w pełni przezywać ten dzień z Wami? Potrzebujecie profesjonalistów aby zadbali o każdy szczegół Waszej imprezy?

Hotel Windsor w Jachrance wychodzi naprzeciw Waszym zróżnicowanym potrzebom, oferując usługi w zakresie przede wszystkim przyjęcia weselnego. Dodatkowo współpracujemy z wieloma usługodawcami i firmami oferującymi najwyższy poziom usług i produktów weselnych. To właśnie chcemy zaprezentować Wam na Ślubnym Dniu Otwartym w Hotelu Windsor. Gorąco Zapraszamy!

Harmonogram Dnia Otwartego w Hotelu Windsor

 

Już 24 stycznia (niedziela) zapraszamy do Krainy Windsoru. Wstęp wolny.

Jachranka 75 nad Zalewem Zegrzyńskim. 

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.