Pikniki firmowe pod Warszawą

Pikniki firmowe pod Warszawą

Hotel Windsor organizuje pikniki firmowe pod Warszawą.

Pikniki firmowe pod Warszawą w niezwykłej scenerii

Pomożemy państwu zorganizować wyjątkową imprezę plenerową. Odbywające się na terenie naszego hotelu pikniki, eventy i przyjęcia koktajlowe nieustannie zbierają znakomite recenzje zarówno od organizatorów, jak i uczestników. Po części dzięki malowniczemu otoczeniu, a po części dlatego, że współpracujemy z uznanymi specjalistami w zakresie integracji.

Pikniki firmowe w Hotelu Windsor

Hotel Windsor zlokalizowany jest w Jachrance pod Warszawą i znajduje się w otoczeniu pięknego parku – wprost idealnego do organizacji wyjątkowych imprez plenerowych. Te malownicze tereny tuż przy Zalewie Zegrzyńskim to gwarancja niezapomnianych wrażeń i odprężającej atmosfery.

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami

W naszej działalności zawsze stawiamy na połączenie jakości z elastycznością oraz współpracujemy wyłącznie z kreatywnymi i doświadczonymi specjalistami w zakresie integracji i organizacji imprez plenerowych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom ofertę imprez maksymalnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwań.

Zrobimy wszystko, by planowany przez państwa firmę event był niezapomnianym doświadczeniem.

 

Zapraszamy do kontaktu – Hotel Windsor w Jachrance – Pikniki firmowe pod Warszawą.

e-mail: DlaBiznesu@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.