PDF

Targi i wystawy

Jesteśmy elastyczni i lubimy działać z rozmachem. Dlatego chętnie organizujemy w naszym hotelu również większe imprezy, jak targi branżowe, pokazy czy wystawy.

Nieograniczone możliwości – to motto naszego hotelu. Dlatego naszą przestrzeń Dla Biznesu o łącznej powierzchni ponad 4500 m2 możemy zaaranżować również pod kątem targów, wystaw czy prezentacji nowych produktów. Nasze wnętrza charakteryzują się dużą elastycznością przestrzenną, dostępem do Internetu, a także odpowiednią liczbą gniazd elektrycznych i siłowych. Istnieje także możliwość stworzenia specjalnej przestrzeni na potrzeby ekspozycji samochodów i maszyn.

Dodatkowo hotel dysponuje dużym namiotem o powierzchni 420 m2, który również jest chętnie wykorzystywany na cele wystawiennicze. Namiot posiada wszelkie niezbędne wyposażenie i jest bezpośrednio połączony z budynkiem hotelu.

 

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: DlaBiznesu@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.