PDF

Jubileusze

Urodziny w gronie przyjaciół, szalona osiemnastka, rocznica ślubu, a może impreza z okazji 20-lecia matury? Każdy rok przynosi nowe jubileusze – zapraszamy do świętowania ich razem z nami!

Grill nad wodą? Impreza w klubowym klimacie? Uroczysty bankiet w stylowej oprawie? W naszym hotelu pomysły na świętowanie rocznic i jubileuszy nigdy się nie kończą. Z przyjemnością dopasujemy charakter imprezy do konkretnej okazji. Eleganckie wnętrza, piękne otoczenie i wykwintna kuchnia zapewnią odpowiednią oprawę uroczystości, a sztab doświadczonych specjalistów zadba o to, aby nic nie zepsuło tych pięknych chwil spędzanych w gronie najbliższych.

Mamy wiele pomysłów, aby zaproponować Państwu rozwiązania, które sprawią, że ta uroczystość będzie niezapomniana dla wszystkich świętujących ten niezwykły dzień. Jedyne, co trzeba zrobić, to skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: DlaCiebie@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

kom.: +48 607 323 773

 

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.