PDF

FIT&SPA

FIT&SPA to doskonałe miejsce dla każdego, kto pragnie rozwoju duchowego i zdrowotnego. Pozwala na oderwanie od codzienności i nabranie nowych sił - zapraszamy do naszej oazy relaksu i aktywności – tutaj czas płynie w zupełnie innym rytmie…

Nowoczesna aranżacja wnętrz, stonowane barwy, wszechobecne wodne motywy, a przede wszystkim kojąca atmosfera wyciszenia i błogości – tak wygląda nasza strefa FIT&SPA. Zregenerujesz tu siły witalne po pracy, poprawisz kondycję skóry, zadbasz o dobre samopoczucie, a przede wszystkim naładujesz się pozytywną energią na kolejne dni.

Dobre samopoczucie Gościa to nasz priorytet. FIT&SPA Hotelu Windsor to przystanek nad Zalewem Zegrzyńskim, w którym można w pełni zregenerować swoje siły witalne jak i aktywnie spędzić czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą: 

FIT&SPA Hotelu Windsor jest autoryzowanym partnerem marki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48 22 782 86 12

e-mail.: SPA@WindsorHotel.pl

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.