PDF

FIT - sala fitness

Pragniesz intensywnego odpoczynku? Dzisiaj pogoda nie pozwoliła na aktywność na świeżym powietrzu? Skorzystaj z profesjonalnej sali fitness wyposażonej w urządzenia włoskiej marki TECHNOGYM.

Dla entuzjastów biegania, chodzenia i maszerowania polecamy korzystanie z bieżni, która pozwala na efektywny trening cardio niezależnie od pogody. Docenią to zwłaszcza wszyscy przygotowujący się do zawodów biegowych, którzy nie chcą rezygnować z regularnych treningów.

Dla osób chcących poprawić ogólną kondycję fizyczną proponujemy trening na rowerku poziomym, który nie obciążając stawów kolanowych pozwala na wygodny i komfortowy trening.

Dla pragnących wzmocnić i zaangażować dolne, jak i górne partie ciała polecamy ćwiczenia na rowerku eliptycznym (orbitrek). Regularne treningi kształtują mięśnie ramion, brzucha, pleców, ud i pośladków, czyli miejsca, które zwykle chcemy nieco „odchudzić” i wymodelować.

Trening siłowy? Jak najbardziej – na wyposażeniu znajduje się również wielofunkcyjny atlas (unica) do treningu siłowego. Jego konstrukcja pozwala na wykonywanie ponad 25 ćwiczeń o zróżnicowanej intensywności.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48 22 782 86 12

e-mail.: SPA@WindsorHotel.pl

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.