PDF

Eventy plenerowe

Duży zielony teren, bezpośrednie dojście nad wodę, prywatna plaża z pomostem – Hotel Windsor**** to miejsce wręcz stworzone do imprez na świeżym powietrzu - plenerowych eventów, koncertów, realizacji imprez promocyjnych lub akcji społecznych.

     

Eventy plenerowe

Choć wnętrza naszego hotelu są piękne, warto również wyjść na zewnątrz – i wykorzystać liczne możliwości, jakie daje jego wyjątkowa lokalizacja nad Zalewem Zegrzyńskim. Malowniczy park o powierzchni ponad 20 ha z wiatą grillową i miejscem na ognisko, plaża nad jeziorem, sprzęt wodny czy zlokalizowany na terenie hotelu park linowy Jachranka pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju pikników, plenerowych kolacji, imprez integracyjnych, koncertów czy akcji społecznych.

Współpracujemy z doświadczonymi i uznanymi w branży eventowej specjalistami w zakresie integracji. Ich możliwości są praktycznie nieograniczone – od kameralnych spotkań przy ognisku po emocjonujące eskapady dla fanów adrenaliny. Stawiamy na precyzyjne dopasowanie oferty do oczekiwań i możliwości Klienta, z maksymalnym nastawieniem na jakość oraz elastyczność. I mamy naprawdę mnóstwo pomysłów, aby Cię zainspirować.

 

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: DlaBiznesu@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.