Boat Spring Show

Motorówki jakie dotąd nie widziano, luksusowe jachty które wyprzedają przyszłość, łodzie którymi dopłyniesz tam gdzie tylko zamarzysz to wszystko możesz zobaczyć na 

BOATS SPRING SHOW w Hotelu Windsor

To pierwsze tego typu targi w Polsce na lądzie i na wodzie ( w plenerze) zlokalizowane bardzo blisko Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim doskonale znanym w branży sportów wodnych.

Dodatkową rzeczą, która jest także wyjątkowa to termin, czyli sam początek sezonu. Daje to możliwość zrobienia ostatnich zakupów przez Klientów, którzy zwlekali z zakupem, bądź po prostu nie mieli czasu, albo dopiero co wpadli na pomysł posiadania swojego jachtu, żaglówki, czy innej jednostki pływającej. Dla Wystawców to idealny czas na sprzedaż tego co jeszcze zostało lub nawiązania kontaktów i zakupu na kolejny sezon.

Fakt organizacji targów na wodzie dodaje smaku dla tych, którzy są zainteresowani zakupem, ale chcieliby przetestować jednostkę na wodzie. Targi BOATS SPRNG SHOW dają taką możliwość.

Premiery na wodzie, ale także na lądzie - ciekawostki godne uwagi

18 - 19 maja 2019r. ZAPRASZAMY

 

 

  

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.