Klub PiS w hotelu Windsor w Jachrance

PiS Hotel Windsor

15 i 16 stycznia 2016 roku nasz hotel Windsor gościł Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości. 

Kameralne spotkania w hotelu Windsor

W podwarszawskiej Jachrance z dala od zgiełku miasta, zaszczyceni byliśmy możliwością przygotowania miejsca na wystąpienie Prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. W hotelu Windsor Posłowie i Senatorowie z Klubu  Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w kameralnej atmosferze  mogli rozmawiać  z Premier Beatą Szydło oraz ministrami rządu.

PiS Hotel Windsor

Hotel Windsor pod Warszawą zawsze stara się tworzyć idealne warunki na tego typu spotkania, dlatego wybierają nas elity biznesu i polityki. Nasi Klienci chcąc wyjechać poza Warszawę, bez otoczenia mediów i osób postronnych, zawsze znajdą wsparcie w naszym profesjonalnym personelu. Nowoczesna infrastruktura hotelu oraz jego doskonała lokalizacja stwarza szerokie możliwości organizacji małych i dużych przedsięwzięć.

Zapraszamy ponownie do Jachranki

Warto wspomnieć, że było to pierwsze wyjazdowe spotkanie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i członków rządu. Dla Zarządu i Pracowników Hotelu Windsor w Jachrance było zaszczytem i honorem przyjmować tak znamienitych Gości - Rząd Polski oraz Posłów i Senatorów.

 

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.