Centrum kongresowe pod Warszawą

Doskonałe sale i bogate zaplecze

Oddajemy do państwa dyspozycji 37 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych – z profesjonalnym nagłośnieniem, szybkim bezprzewodowym internetem oraz klimatyzacją. Bogate zaplecze techniczne i multimedialne sprawia, że organizowane w naszym hotelu konferencje zawsze przebiegają bezproblemowo i w profesjonalnej atmosferze.

Centrum kongresowe w parkowej scenerii

Centrum kongresowe Hotelu Windsor to nie tylko doskonałe wyposażenie, to także wyjątkowa atmosfera. Pałacowa architektura zatopiona w parkowej scenerii i sąsiedztwo Zalewu Zegrzyńskiego gwarantują niezapomnianą aurę i wyjątkowe wrażenia z konferencji. Tego miejsca po prostu nie da się zapomnieć!

Twoje miejsce na konferencję

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że konferencje organizowane w naszym hotelu zawsze przebiegają zgodnie z planem. Dla państwa komfortu do dyspozycji oddajemy profesjonalnego koordynatora, który będzie czuwał nad przebiegiem konferencji oraz zadba o fachową obsługę i przygotowanie zaplecza technicznego.

 

Zapraszamy do kontaktu – Centrum Kongresowe Hotel Windsor – Jachranka pod Warszawą.

e-mail: DlaBiznesu@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

 

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.