Zapraszamy na wielkie gotowanie na terenie naszego hotelu. Już w sobotę 3.06.2017r. odbędzie się u nas IX edycja konkursu kulinarnego " Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś", którego Hotel Windsor w Jachrance jest współorganizatorem. Oprócz rywalizacji kucharzy w różnych kategoriach organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji jak koncerty, parada motocyklowa i wiele wiele więcej. Szczegóły niebawem

→ zobacz więcej

Dziękując za współpracę oraz zaufanie życzymy radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Zespół Hotelu Windsor****

→ zobacz więcej

Oferta dla klientów biznesowych, dla grup powyżej 30 osób z min. 1 noclegiem.

→ zobacz więcej

Zapraszamy na Ślubny Dzień Otwarty dnia 22.01.2017r. organizowany przez Hotel Windsor w Jachrance, gdzie będą mieli Państwo okazję zapoznać się z aktualną Ofertą Weselną. 

→ zobacz więcej

Zapraszamy Państwa na bal ostatkowy w dniu 25.02.2017r. Gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

→ zobacz więcej
Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.