przyjazd
05 / 08 21
wyjazd
06 / 08 21
Klub PiS w hotelu Windsor w Jachrance

Klub PiS w hotelu Windsor w Jachrance

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Klub PiS w hotelu Windsor w Jachrance
12 października 2015

15 i 16 stycznia 2016 roku nasz hotel Windsor gościł Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość. W podwarszawskiej Jachrance z dala od zgiełku miasta, zaszczyceni byliśmy możliwością przygotowania miejsca na wystąpienie Prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. W hotelu Windsor Posłowie i Senatorowie z Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość w kameralnej atmosferze mogli rozmawiać z Premier Beatą Szydło oraz ministrami rządu.

15 i 16 stycznia 2016 roku nasz hotel Windsor gościł Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości. 

Kameralne spotkania w hotelu Windsor

W podwarszawskiej Jachrance z dala od zgiełku miasta, zaszczyceni byliśmy możliwością przygotowania miejsca na wystąpienie Prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. W hotelu Windsor Posłowie i Senatorowie z Klubu  Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w kameralnej atmosferze  mogli rozmawiać  z Premier Beatą Szydło oraz ministrami rządu.

PiS Hotel Windsor

Hotel Windsor pod Warszawą zawsze stara się tworzyć idealne warunki na tego typu spotkania, dlatego wybierają nas elity biznesu i polityki. Nasi Klienci chcąc wyjechać poza Warszawę, bez otoczenia mediów i osób postronnych, zawsze znajdą wsparcie w naszym profesjonalnym personelu. Nowoczesna infrastruktura hotelu oraz jego doskonała lokalizacja stwarza szerokie możliwości organizacji małych i dużych przedsięwzięć.

Zapraszamy ponownie do Jachranki

Warto wspomnieć, że było to pierwsze wyjazdowe spotkanie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i członków rządu. Dla Zarządu i Pracowników Hotelu Windsor w Jachrance było zaszczytem i honorem przyjmować tak znamienitych Gości - Rząd Polski oraz Posłów i Senatorów.

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij