arrival
02 / 06 23
departure
03 / 06 23
Klub PiS w hotelu Windsor w Jachrance

Klub PiS w hotelu Windsor w Jachrance

  1. Home page
  2. Hotel
  3. PiS club at the Hotel Windsor in Jachranka
12 October 2015

15 i 16 stycznia 2016 roku nasz hotel Windsor gościł Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość. W podwarszawskiej Jachrance z dala od zgiełku miasta, zaszczyceni byliśmy możliwością przygotowania miejsca na wystąpienie Prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. W hotelu Windsor Posłowie i Senatorowie z Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość w kameralnej atmosferze mogli rozmawiać z Premier Beatą Szydło oraz ministrami rządu.

15 i 16 stycznia 2016 roku nasz hotel Windsor gościł Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości. 

Kameralne spotkania w hotelu Windsor

W podwarszawskiej Jachrance z dala od zgiełku miasta, zaszczyceni byliśmy możliwością przygotowania miejsca na wystąpienie Prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. W hotelu Windsor Posłowie i Senatorowie z Klubu  Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w kameralnej atmosferze  mogli rozmawiać  z Premier Beatą Szydło oraz ministrami rządu.

PiS Hotel Windsor

Hotel Windsor pod Warszawą zawsze stara się tworzyć idealne warunki na tego typu spotkania, dlatego wybierają nas elity biznesu i polityki. Nasi Klienci chcąc wyjechać poza Warszawę, bez otoczenia mediów i osób postronnych, zawsze znajdą wsparcie w naszym profesjonalnym personelu. Nowoczesna infrastruktura hotelu oraz jego doskonała lokalizacja stwarza szerokie możliwości organizacji małych i dużych przedsięwzięć.

Zapraszamy ponownie do Jachranki

Warto wspomnieć, że było to pierwsze wyjazdowe spotkanie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i członków rządu. Dla Zarządu i Pracowników Hotelu Windsor w Jachrance było zaszczytem i honorem przyjmować tak znamienitych Gości - Rząd Polski oraz Posłów i Senatorów.

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close