arrival
04 / 10 23
departure
05 / 10 23
Hotel Super Heros

Hotel Super Heros

  1. Home page
  2. Hotel
  3. Event details
05 August 2019

Hotel Super Heros to branżowa akacja charytatywna, której najważniejszym celem jest wsparcie i pomoc najmłodszym. Wydarzenie odbyło się w czerwcu i oczywiście nie mogło na nim zabraknąć reprezentantów naszego Hotelu. 

Idea - o co w tym chodzi? 

Hotel Super Heros to akacja, w której udział biorą wyłącznie hotelarze. Wydarzenie  charytatywne o charakterze sportowo-integracyjnym, w trakcie którego zostały zebrane cegiełki na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. 

Finał akcji 

Wielki Finał wydarzenia odbył się 8-10 czerwca 2019 w Dworku nad Pilicą. Dora zabawa, moc atrakcji sportowych oraz piękna pogoda i humory - tak w kilku słowach można opisać pierwszą edycję akcji. Podsumowanie wydarzenia odbyło się w sobotni wieczór, podczas którego ogłoszono wyniki licytacji - zebrana kwota to aż 22 520 zł. Piękny wynik - brawo hotelarze! Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy wziąć udział w tak szczytnej akcji i z wielką niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku. Efektem akcji Superbohaterów jest wyremontowane boisko wielofunkcyjne w Wiosce SOS w Siedlcach.

Relacja - ZOBACZ

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close