arrival
26 / 11 22
departure
27 / 11 22
Hotel Super Heros

Hotel Super Heros

  1. Home page
  2. Hotel
  3. News
  4. Event details
05 August 2019

Hotel Super Heros to branżowa akacja charytatywna, której najważniejszym celem jest wsparcie i pomoc najmłodszym. Wydarzenie odbyło się w czerwcu i oczywiście nie mogło na nim zabraknąć reprezentantów naszego Hotelu. 

Idea - o co w tym chodzi? 

Hotel Super Heros to akacja, w której udział biorą wyłącznie hotelarze. Wydarzenie  charytatywne o charakterze sportowo-integracyjnym, w trakcie którego zostały zebrane cegiełki na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. 

Finał akcji 

Wielki Finał wydarzenia odbył się 8-10 czerwca 2019 w Dworku nad Pilicą. Dora zabawa, moc atrakcji sportowych oraz piękna pogoda i humory - tak w kilku słowach można opisać pierwszą edycję akcji. Podsumowanie wydarzenia odbyło się w sobotni wieczór, podczas którego ogłoszono wyniki licytacji - zebrana kwota to aż 22 520 zł. Piękny wynik - brawo hotelarze! Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy wziąć udział w tak szczytnej akcji i z wielką niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku. Efektem akcji Superbohaterów jest wyremontowane boisko wielofunkcyjne w Wiosce SOS w Siedlcach.

Relacja - ZOBACZ

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close