arrival
04 / 10 23
departure
05 / 10 23
Brunche na wynos

Brunche na wynos

  1. Home page
  2. Hotel
  3. Event details
27 April 2020

Brunche na wynos - mamy to! Zapraszamy nad Jezioro Zegrzyńskie do Hotelu Windsor!

Wiosna rozbudza apetyty! Wraz ze zmieniającym się otoczeniem i w odpowiedzi na potrzeby naszych Gości przygotowaliśmy ofertę naszych kultowych niedzielnych brunchy na wynos. 

Brunche serwujemy na wynos w każdy weekend (sobota i niedziela) w godzinach od 12:00 do 16:00, zamówienia przyjmujemy przez cały tydzień telefonicznie a w dniu odbioru do godziny: 15:00. Zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 607 323 773 i zamów brunch na wynos! Szczegółowe menu sprawdzisz >>> TUTAJ <<< 

Trzy propozycje brunchowe naszego Szefa Kuchni to zbilansowane zestawy, dzięki którym zadbacie o odpowiednią dawkę energii i zdrowia. Każdy brunch składa się z: warzywnej zupy, dania głównego w opcji mięsnej i wegetariańskiej oraz pysznego deseru na bazie lokalnych owoców. 

Dodatkowo zachęcamy: 

  • spacerów i marszów w hotelowym parku 
  • kąpieli słonecznych nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego na terenie naszej hotelowej mariny
  • relaksu w otoczeniu natury - 20 h terenów zielonych z boiskami sportowymi :) 

Zapraszamy do nas!

Nasza oferta Brunchy na wynos została przygotowana z zachowaniem najwyższych obowiązujących standardów zdrowotnych. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników. Aby zapewnić spokojny i komfortowy pobyt opracowaliśmy kodeks dobrych praktyk - BEZPIECZNY HOTEL.

 

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close