arrival
02 / 06 23
departure
03 / 06 23
Centrum kongresowe pod Warszawą

Centrum kongresowe pod Warszawą

  1. Home page
  2. Hotel
  3. Congress center near Warsaw
15 February 2016

Centrum kongresowe pod Warszawą – twoje miejsce na konferencję! Hotel Windsor to nie tylko hotel, to także świetnie wyposażone centrum kongresowe pod Warszawą i idealne miejsce na konferencję.

Doskonałe sale i bogate zaplecze

Oddajemy do państwa dyspozycji 37 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych – z profesjonalnym nagłośnieniem, szybkim bezprzewodowym internetem oraz klimatyzacją. Bogate zaplecze techniczne i multimedialne sprawia, że organizowane w naszym hotelu konferencje zawsze przebiegają bezproblemowo i w profesjonalnej atmosferze.

Centrum kongresowe w parkowej scenerii

Centrum kongresowe Hotelu Windsor to nie tylko doskonałe wyposażenie, to także wyjątkowa atmosfera. Pałacowa architektura zatopiona w parkowej scenerii i sąsiedztwo Zalewu Zegrzyńskiego gwarantują niezapomnianą aurę i wyjątkowe wrażenia z konferencji. Tego miejsca po prostu nie da się zapomnieć!

Twoje miejsce na konferencję

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że konferencje organizowane w naszym hotelu zawsze przebiegają zgodnie z planem. Dla państwa komfortu do dyspozycji oddajemy profesjonalnego koordynatora, który będzie czuwał nad przebiegiem konferencji oraz zadba o fachową obsługę i przygotowanie zaplecza technicznego.

Zapraszamy do kontaktu – Centrum Kongresowe Hotel Windsor – Jachranka pod Warszawą.

e-mail: DlaCiebie@WindsorHotel.pl
tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)
tel.: +48 22 782 87 87

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close