przyjazd
03 / 08 21
wyjazd
04 / 08 21
Centrum kongresowe pod Warszawą

Centrum kongresowe pod Warszawą

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Centrum kongresowe pod Warszawą
15 lutego 2016

Centrum kongresowe pod Warszawą – twoje miejsce na konferencję! Hotel Windsor to nie tylko hotel, to także świetnie wyposażone centrum kongresowe pod Warszawą i idealne miejsce na konferencję.

Doskonałe sale i bogate zaplecze

Oddajemy do państwa dyspozycji 37 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych – z profesjonalnym nagłośnieniem, szybkim bezprzewodowym internetem oraz klimatyzacją. Bogate zaplecze techniczne i multimedialne sprawia, że organizowane w naszym hotelu konferencje zawsze przebiegają bezproblemowo i w profesjonalnej atmosferze.

Centrum kongresowe w parkowej scenerii

Centrum kongresowe Hotelu Windsor to nie tylko doskonałe wyposażenie, to także wyjątkowa atmosfera. Pałacowa architektura zatopiona w parkowej scenerii i sąsiedztwo Zalewu Zegrzyńskiego gwarantują niezapomnianą aurę i wyjątkowe wrażenia z konferencji. Tego miejsca po prostu nie da się zapomnieć!

Twoje miejsce na konferencję

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że konferencje organizowane w naszym hotelu zawsze przebiegają zgodnie z planem. Dla państwa komfortu do dyspozycji oddajemy profesjonalnego koordynatora, który będzie czuwał nad przebiegiem konferencji oraz zadba o fachową obsługę i przygotowanie zaplecza technicznego.

Zapraszamy do kontaktu – Centrum Kongresowe Hotel Windsor – Jachranka pod Warszawą.

e-mail: DlaCiebie@WindsorHotel.pl
tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)
tel.: +48 22 782 87 87

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij