przyjazd
20 / 01 20
wyjazd
21 / 01 20
Zdjęcie w banerze

Eventy plenerowe

  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Eventy plenerowe
Idealne miejsce

Duży zielony teren, bezpośrednie dojście nad wodę, prywatna plaża z pomostem – Hotel Windsor**** to miejsce wręcz stworzone do imprez na świeżym powietrzu - plenerowych eventów, koncertów, realizacji imprez promocyjnych lub akcji społecznych.

Eventy plenerowe

Choć wnętrza naszego hotelu są piękne, warto również wyjść na zewnątrz – i wykorzystać liczne możliwości, jakie daje jego wyjątkowa lokalizacja nad Zalewem Zegrzyńskim. Malowniczy park o powierzchni ponad 20 ha z wiatą grillową i miejscem na ognisko, plaża nad jeziorem, sprzęt wodny czy zlokalizowany na terenie hotelu park linowy Jachranka pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju pikników, plenerowych kolacji, imprez integracyjnych, koncertów czy akcji społecznych.

Współpracujemy z doświadczonymi i uznanymi w branży eventowej specjalistami w zakresie integracji. Ich możliwości są praktycznie nieograniczone – od kameralnych spotkań przy ognisku po emocjonujące eskapady dla fanów adrenaliny. Stawiamy na precyzyjne dopasowanie oferty do oczekiwań i możliwości Klienta, z maksymalnym nastawieniem na jakość oraz elastyczność. I mamy naprawdę mnóstwo pomysłów, aby Cię zainspirować.

Zapraszamy do kontaktu:

DlaBiznesu@WindsorHotel.pl

+48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

+48 22 782 87 87

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij