przyjazd
20 / 01 20
wyjazd
21 / 01 20
Zdjęcie w banerze

Targi i wystawy

  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Targi i wystawy

Jesteśmy elastyczni lubimy działać z rozmachem

„Nieograniczone możliwości” to motto naszego hotelu. Dlatego organizujemy również większe imprezy, jak targi branżowe, pokazy, wystawy czy prezentacje produktów.

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Projekty na wielką skalę

4500m² powierzchni, 20 ha terenu zewnętrznego

Dysponujemy przestrzenią dla Biznesu o łącznej powierzchni ponad 4500 m2 dlatego możemy zorganizować nawet najbardziej wymagający event.

Naszą przestrzeń biznesową możemy zaaranżować również pod kątem targów, wystaw czy prezentacji. Nasze wnętrza charakteryzują się dużą elastycznością przestrzenną, dostępem do Internetu, a także odpowiednią liczbą gniazd elektrycznych i siłowych. Ponadto istnieje możliwość stworzenia specjalnej przestrzeni na potrzeby ekspozycji samochodów i maszyn.
 
Dodatkowo hotel dysponuje dużym namiotem o powierzchni 420 m2, który również jest chętnie wykorzystywany na cele wystawiennicze. Namiot posiada wszelkie niezbędne wyposażenie i jest bezpośrednio połączony z budynkiem hotelu.

Nieograniczone możliwości

Skontaktuj się z nami:

Opinie

Zdjęcie w tle
Przepiękny hotel
Przepiękny hotel, nowoczesny wystrój jedzenie prima sort, znakomita obsługa trudno znaleźć wadę (chociaż jedną)
Dariusz D - Google
Super warunki
Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Super warunki.
Przemysław B. - Google
Świetne wyposażenie
Bardzo miłe spędzony czas. Obsługa w pełni profesjonalna. Wyposażenie na wysokim poziomie. Wszystkie pomieszczenia bardzo czyste i zadbane.
Robert C. - Google
Wspaniały personel
Wspaniały hotel. Czysty. Dobre jedzenie. Zmiany ręczników bez problemów. Ciepły - byłem w styczniu. Personel na recepcji bardzo uczynimy. Zamawialem kwiaty i były ...
Ireneusz W. - Google
Niezapomniane wesele
Byłem tu na weselu. Sala po prawej od wejścia duża. Ładny wystrój. Fajnie ułożone okrągłe stoły. Przestronnie. Duży parkiet do tańczenia. Sporo miejsc parkingowych ...
Jarosław R. - Google

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie oferty
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij