przyjazd
03 / 08 21
wyjazd
04 / 08 21
Zdjęcie w banerze

Targi i wystawy

  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Targi i wystawy

Jesteśmy elastyczni lubimy działać z rozmachem

„Nieograniczone możliwości” - to zdecydowanie motto naszego hotelu. Duża powierzchnia oraz ciekawe możliwości aranżacyjne sal umożliwiają organizację: targów branżowych, pokazów, wystaw czy prezentacji produktów.

Projekty na wielką skalę

4500m² powierzchni, 20 ha terenu zewnętrznego

Przestrzeń biznesową w Hotelu Windsor możemy zaaranżować pod kątem targów, wystaw, prezentacji czy ekspozycji samochodów. 

Nasze wnętrza charakteryzują się dużą elastycznością przestrzenną, dostępem do Internetu oraz pełnym zapleczem technicznym. Dodatkowo hotel dysponuje dużym namiotem o powierzchni 420 m2, który również jest wykorzystywany przy organizacji wydarzeń wystawienniczych. Namiot posiada wszelkie niezbędne wyposażenie i jest bezpośrednio połączony z budynkiem hotelu.

 

 

Nieograniczone możliwości

Skontaktuj się z nami:

Opinie

Zdjęcie w tle
Przepiękny hotel
Przepiękny hotel, nowoczesny wystrój jedzenie prima sort, znakomita obsługa trudno znaleźć wadę (chociaż jedną)
Dariusz D - Google
Super warunki
Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Super warunki.
Przemysław B. - Google
Świetne wyposażenie
Bardzo miłe spędzony czas. Obsługa w pełni profesjonalna. Wyposażenie na wysokim poziomie. Wszystkie pomieszczenia bardzo czyste i zadbane.
Robert C. - Google
Wspaniały personel
Wspaniały hotel. Czysty. Dobre jedzenie. Zmiany ręczników bez problemów. Ciepły - byłem w styczniu. Personel na recepcji bardzo uczynimy. Zamawialem kwiaty i były ...
Ireneusz W. - Google
Niezapomniane wesele
Byłem tu na weselu. Sala po prawej od wejścia duża. Ładny wystrój. Fajnie ułożone okrągłe stoły. Przestronnie. Duży parkiet do tańczenia. Sporo miejsc parkingowych ...
Jarosław R. - Google

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie oferty
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij