przyjazd
03 / 08 21
wyjazd
04 / 08 21
Brunch Niedzielny Hotel Windsor

Brunch Niedzielny Hotel Windsor

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Brunch niedzielny w Hotelu Windsor
15 stycznia 2020

Co powiecie na leniwą niedzielę przy stole zastawionym przysmakami? Brunche to nie tylko modna forma posiłku, ale również forma przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Brunch - co to za forma posiłku?

Brunch to połączenie śniadania i obiadu. To, co wyróżnia brunch od obiadu, to przede wszystkim atmosfera i wybór dań, który może spowodować przysłowiowy zawrót głowy. Płacisz raz, a jeszcze do woli. Dania serwowane w formie bufetu mogą nawiązywać do różnych tradycji kulinarnych.

Brunch w Hotelu Windsor w Jachrance

Już od wielu sezonów w każdą niedzielę przygotowujemy dla naszych Gości bogate brunche rodzinne. Podczas brunchu na Gości czeka duży wybór przystawek, zup, dań głównych i deserów, napoje oraz stacje live cooking.

Każdy tydzień, to również inny motyw przewodni, który towarzyszy nam podczas posiłku. Czasem przenosimy się do odległej Japonii i przygotowujemy z Gośćmi sushi, a czasem przygotowujemy się wspólnie do Wielkanocy tworząc pisanki czy pierniki na Święta Bożego Narodzenia. Aktualny temat przewodni brunchu można sprawdzić: >>> TUTAJ <<<

Rodzinna i swobodna atmosfera powoduje, że nasi Gości są zachwyceni taką formą spędzania niedzielnego popołudnia. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, którzy mogą liczyć na atrakcje dodatkowe - Kids Club oraz zewnętrzny plac zabawa i Park Linowy Jachranka w okresie wiosenno-letnim. Brunche w Hotelu Windsor trwają aż 3 godziny, od 13:00 do 16:00.

Zapraszamy na nieśpieszną niedzielą przy stole zastawionym przysmakami.

Rezerwacja i cena

Rezerwację stolików można dokonać telefonicznie lub mailowo:

T: +48 22 782 87 87

E: Recepcja@WindsorHotel.pl

Koszt brunchu za 1 osobę dorosłą wynosi - 79 zł, za dziecko od 3 do 12 lat - 39,50 zł.

 

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij