arrival
03 / 06 23
departure
04 / 06 23
Brunch Niedzielny Hotel Windsor

Brunch Niedzielny Hotel Windsor

  1. Home page
  2. Hotel
  3. Sunday brunch at the Windsor Hotel
15 January 2020

Co powiecie na leniwą niedzielę przy stole zastawionym przysmakami? Brunche to nie tylko modna forma posiłku, ale również forma przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Brunch - co to za forma posiłku?

Brunch to połączenie śniadania i obiadu. To, co wyróżnia brunch od obiadu, to przede wszystkim atmosfera i wybór dań, który może spowodować przysłowiowy zawrót głowy. Płacisz raz, a jeszcze do woli. Dania serwowane w formie bufetu mogą nawiązywać do różnych tradycji kulinarnych.

Brunch w Hotelu Windsor w Jachrance

Już od wielu sezonów w każdą niedzielę przygotowujemy dla naszych Gości bogate brunche rodzinne. Podczas brunchu na Gości czeka duży wybór przystawek, zup, dań głównych i deserów, napoje oraz stacje live cooking.

Każdy tydzień, to również inny motyw przewodni, który towarzyszy nam podczas posiłku. Czasem przenosimy się do odległej Japonii i przygotowujemy z Gośćmi sushi, a czasem przygotowujemy się wspólnie do Wielkanocy tworząc pisanki czy pierniki na Święta Bożego Narodzenia. Aktualny temat przewodni brunchu można sprawdzić: >>> TUTAJ <<<

Rodzinna i swobodna atmosfera powoduje, że nasi Gości są zachwyceni taką formą spędzania niedzielnego popołudnia. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, którzy mogą liczyć na atrakcje dodatkowe - Kids Club oraz zewnętrzny plac zabawa i Park Linowy Jachranka w okresie wiosenno-letnim. Brunche w Hotelu Windsor trwają aż 3 godziny, od 13:00 do 16:00.

Zapraszamy na nieśpieszną niedzielą przy stole zastawionym przysmakami.

Rezerwacja i cena

Rezerwację stolików można dokonać telefonicznie lub mailowo:

T: +48 22 782 87 87

E: Recepcja@WindsorHotel.pl

Koszt brunchu za 1 osobę dorosłą wynosi - 79 zł, za dziecko od 3 do 12 lat - 39,50 zł.

 

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close