arrival
02 / 06 23
departure
03 / 06 23
Sala konferencyjna - okolice Warszawy

Sala konferencyjna - okolice Warszawy

  1. Home page
  2. Hotel
  3. Conference room - around Warsaw
11 January 2016

Sale konferencyjne są coraz chętniej udostępniane przez prywatnych przedsiębiorców oraz firmy. Najczęściej stanowią one część kompleksów konferencyjnych czy budynków dedykowanych imprezom okolicznościowym oraz firmowym. Do najczęściej poszukiwanych regionów zalicza się stolicę oraz okolice Warszawy. Nie bez powodu: Warszawa to gospodarcza stolica Polski, to właśnie tam swoje siedziby mają najbardziej reprezentatywne polskie marki, a zagraniczni inwestorzy szukają miejsc dla siebie.

Jakie warunki powinna spełniać sala konferencyjna?

Sala konferencyjna powinna być odpowiednio dopasowana do obsługi eventów o średnim i dużym zasięgu. Oznacza to, że główna sala powinna być dopasowana do przyjęcia od 50 do 100 gości uczestniczących w szkoleniu. Obostrzenia dotyczące powierzchni sali to jednak nie wszystko. Sala powinna być wyposażona w odpowiedni system wentylacji oraz konkretną liczbę grzejników czy też system grzewczy. Dzięki temu można mieć pewność, że gościom nie będzie duszno ani zimno.

W salach konferencyjnych nie powinno zabraknąć miejsc do siedzenia. Tu właściciele sal mają dość szeroki wybór. Mogą oni wybierać pomiędzy meblami modułowymi czy też osobnymi stołami i krzesłami. Oferta sklepów z meblami biurowymi jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Niewątpliwie każda sala konferencyjna powinna posiadać także urządzenia audiowizualne. Rzutnik, ekran - to absolutna podstawa. 
 

Sale konferencyjne w okolicy Warszawy - co wybrać?

Nie bez znaczenia dla firm pragnących zorganizować konferencję są koszty. Oczywiste jest, że sala konferencyjna położona w okolicach Warszawy jest dostępna w znacznie niższej cenie niż te znajdujące się w centrum stolicy. Warto zrobić kosztorys i sprawdzić, która opcja jest bardziej opłacalna. 
 

Sala konferencyjna w hotelu – okolice Warszawy

Hotel Windsor to miejsce idealne do organizacji konferencji. Miejsce to dysponuje ponad 4500 m2 metrami powierzchni konferencyjnej, którą tworzy 37 profesjonalnie wyposażonych i eleganckich sal. Wiele z nich posiada możliwość aranżacji modułowej, co znacznie ułatwia przygotowanie konkretnego eventu. Dla najbardziej wymagających klientów mamy przygotowane sale odpowiednie do prowadzenia telekonferencji oraz sale z lustrami weneckimi. Niewielkie spotkania o uroczystym charakterze zorganizujemy w salach VIP. Każde organizowane w naszym hotelu wydarzenie zostanie objęte wsparciem koordynatora biznesowego. Zapraszamy!

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close