arrival
04 / 10 23
departure
05 / 10 23
Hotel Przyjazny Rodzinie VIII EDYCJA 2015/2016

Hotel Przyjazny Rodzinie VIII EDYCJA 2015/2016

  1. Home page
  2. Hotel
  3. Family Friendly Hotel VIII EDITION 2015/2016
05 January 2016

Aż 73 hotele z całej Polski otrzymały certyfikaty Hotel Przyjazny Rodzinie, potwierdzające wysoki standard obiektów w tym i Hotel Windsor!

Aż 73 hotele z całej Polski otrzymały certyfikaty Hotel Przyjazny Rodzinie, potwierdzające wysoki standard obiektów w tym i Hotel Windsor!

Relacja z pobytu przedstawiciela kapituły - p. Agnieszki Górniakowskiej:

"Windsor to duży hotel konferencyjno - szkoleniowy położony w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Dojazd z Warszawy zajmuje od 30 do 60 minut (w zależności od miejsca, z którego starujemy i  natężenia ruchu). Hotel dysponuje 175 pokojami, w tym: pięcioma apartamentami (składają się z części sypialnej i wypoczynkowej), ośmioma pokojami de lux (łoże małżeńskie + rozkładana kanapa) i  78 pokojami dwuosobowymi z możliwością skorzystania z dostawki. Na życzenie do pokoju gości wstawiane są akcesoria dla niemowląt i małych dzieci. U nas były to: łóżeczko niemowlęce z przewijakiem, podgrzewacz do słoiczków, czajnik, nocnik, wanienka, a także podstawowe kosmetyki. Łazienka (z wanną lub prysznicem) pozwala pomieścić potrzebne dziecięce akcesoria. O udogodnienia dla dzieci warto pytać w recepcji, (na recepcji ani w pokojach nie są umieszczane informacje o atrakcjach dla najmłodszych gości). W recepcji hotelu Windsor możemy wypożyczyć gry i książeczki dla dzieci, a w razie potrzeby także termometr  i materiały opatrunkowe. W przypadku poważniejszych dolegliwości zostaniemy skierowani do najbliższych punktów medycznych lub też odwiedzi nas współpracujący z hotelem lekarz."

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close