przyjazd
03 / 08 21
wyjazd
04 / 08 21
Boat Spring Show

Boat Spring Show

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Boat Spring Show
01 kwietnia 2019

Pierwsze w tym sezonie Targi Żeglarskie i Motorowodne

Motorówki, jakie dotąd nie widziano, luksusowe jachty, które wyprzedają przyszłość łodzie, którymi dopłyniesz tam, gdzie tylko zamarzysz to wszystko możesz zobaczyć na 

BOATS SPRING SHOW w Hotelu Windsor

To pierwsze tego typu targi w Polsce na lądzie i na wodzie (w plenerze) zlokalizowane bardzo blisko Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim doskonale znanym w branży sportów wodnych.

Dodatkową rzeczą, która jest także wyjątkowa to termin, czyli sam początek sezonu. Daje to możliwość zrobienia ostatnich zakupów przez Klientów, którzy zwlekali z zakupem, bądź po prostu nie mieli czasu, albo dopiero co wpadli na pomysł posiadania swojego jachtu, żaglówki, czy innej jednostki pływającej. Dla Wystawców to idealny czas na sprzedaż tego, co jeszcze zostało lub nawiązania kontaktów i zakupu na kolejny sezon.

Fakt organizacji targów na wodzie dodaje smaku dla tych, którzy są zainteresowani zakupem, ale chcieliby przetestować jednostkę na wodzie. Targi BOATS SPRNG SHOW dają taką możliwość.

Premiery na wodzie, ale także na lądzie - ciekawostki godne uwagi

18 - 19 maja 2019r. ZAPRASZAMY

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij