PDF

Regulamin i etykieta FIT&SPA

Dla Państwa komfortu i wygody przygotowaliśmy regulamin korzystania ze strefy FIT oraz etykietę FIT&SPA.

ETYKIETA FIT&SPA

Skorzystanie z usług FIT&SPA Hotelu Windsor jest jednoznaczne z akceptacją Etykiety FIT&SPA.

1. Wykonujemy zabiegi zawarte w ofercie.

2. GODZINY OTWARCIA

FIT&SPA czynne jest w godzinach:

Poniedziałek - sobota 08:00 - 22:00

niedziela 08:00 - 16:00

Zmiana tych godzin jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu w recepcji FIT&SPA.

Skorzystanie z usług FIT&SPA Hotelu Windsor jest jednoznaczne z akceptacją Etykiety FIT&SPA.

3. REZERWACJE

Zalecamy wcześniejszą rezerwację zabiegów, dzięki czemu odbędą się one w dogodnym dla Państwa terminie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z recepcją FIT&SPA, gdzie nasz wykwalifikowany personel udzieli wszelkich informacji dotyczących oferty oraz pomoże w wyborze najlepiej dostosowanych do Państwa potrzeb zabiegów.

Wszyscy pracownicy FIT&SPA strzegą prywatności Gości, tak aby stworzyć idealne warunki do odpoczynku.

4. WIZYTA

Chcąc zapewnić Państwu pełen komfort, zalecamy przybycie do recepcji FIT&SPA na minimum 10 minut przed planowaną godziną zabiegu. Jeśli przybędą Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia ceny zabiegu.

5. UBIÓR

  • STREFA SPA

Goście hotelowi jak i goście DAY SPA dostają w Recepcji FIT&SPA szlafrok i kapcie hotelowe. Recepcja FIT&SPA przekaże szlafrok i kapcie oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji jak przygotować się do zabiegu. Zalecamy przybycie do FIT&SPA bez biżuterii oraz przedmiotów wartościowych oraz bez makijażu. W innym przypadku zostaną Państwo poproszeni o zdjęcie biżuterii przed zabiegiem.

  • STREFA FIT

Do strefy fitness goście przychodzą w obuwiu sportowym i dresach. Goście hotelowi mogą przyjść już ubrani w strój sportowy. Goście DAY SPA proszeni będą o przebranie się w szatni.

6. BIŻUTERIA, ZEGARKI

FIT&SPA Hotelu Windsor nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe lub elementy biżuterii pozostawione w gabinecie lub szatni.

7. CISZA

STREFA SPA to strefa ciszy, w trosce o Państwa relaks i spokój, uprzejmie prosimy, aby telefony komórkowe zostały wyłączone lub wyciszone przed wejściem do SPA.

8. PRZECIWWSKAZANIA

Osoba cierpiąca na jakąkolwiek chorobę, zobowiązana jest do poinformowania o tym pracownika FIT& SPA przy rezerwacji zabiegu bądź bezpośrednio przed jego wykonaniem. Osoba, która nie ujawnia informacji lub zataja informacje o swoim stanie zdrowia korzysta z usług oferowanych przez FIT&SPA wyłącznie na własną odpowiedzialność.

9. ZACHOWANIE

FIT&SPA zastrzega sobie prawo do nie wykonania zabiegów oraz wyproszenia z obiektu osób, których:

  • Stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających.
  • Zachowanie w stosunku do pracowników FIT&SPA jest agresywne lub niemoralne.
  • Zakłócają porządek publiczny i wpływają na dyskomfort osób korzystających ze strefy FIT&SPA.

10. KARTA KONSULTACYJNA

Ze względów zdrowotnych, wszystkie osoby umówione na zabieg, podczas pierwszej wizyty, proszone są o wypełnienie karty konsultacyjnej.

11. SZLAFROKI, RĘCZNIKI etc.

Goście proszeni są o pozostawienie zużytych ręczników i szlafroków w koszykach w szatni FIT&SPA.

12. REZYGNACJE

Rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie, dlatego też istnieje możliwość anulacji zabiegu na co najmniej 24 godziny przed planowaną godziną zabiegu bez ponoszenia kosztów.

W przypadku anulowania zabiegu na 6 godzin przed planowaną wizytą FIT&SPA zastrzega sobie prawo do obciążenia 50% wartości zabiegu.

Jeżeli anulacja nastąpi w czasie krótszym niż 6 godzin do momentu planowanego rozpoczęcia zabiegu SPA zastrzega sobie prawo do obciążenia 100% wartości zabiegu.

W przypadku nie odwołania zabiegu, SPA zastrzega sobie prawo do obciążenia 100% wartości zabiegu.

13. PIELĘGNACJA DOMOWA

Aby przedłużyć i dopełnić efekt pielęgnacji w FIT&SPA, oferujemy Państwu możliwość zakupu produktów, dzięki którym możecie Państwo kontynuować terapię SPA w domu. Rekomendacja terapeuty dotycząca sposobu pielęgnacji oraz kosmetyków, które najlepiej odpowiadają potrzebom Państwa skóry jest bezpłatna.

14. CENNIK USŁUG

Podane ceny są cenami brutto. Hotel zastrzega sobie prawo zmiany cen.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48 22 782 86 12

e-mail.: SPA@WindsorHotel.pl

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.