Praca szuka człowieka

Menedżer Sprzedaży Konferencji

Do naszego wyjątkowego zespołu handlowców poszukujemy nowej dynamicznej, pełnej werwy dobrej duszy :) która razem z nami codziennie będzie się rozwijała i realizowała ambitne zadania jako Manager ds. Sprzedaży Bankietów i Konferencji.

Poszukiwana osoba powinna:
> Mieć doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta B2B
> Posiadać doświadczenie w branży hotelarskiej i/lub turystyczne
> Mieć wyższe wykształcenie
> Cechować się kreatywnością, samodzielnością, wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem
> Znać język angielski w mowie i piśmie.

Ważne aby była to również osoba uśmiechnięta z poczuciem humoru

Więcej informacji

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych w zakresie obsługi klientów B2B,
  • Analiza zapytań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji,
  • Koordynowanie działań związanych z organizacją konferencji, współpraca z innymi działami w hotelu.
  • Nadzorowanie kompleksowej, prawidłowej obsługi imprez od przygotowania oferty, po realizację umowy,
  • Monitoring rynku oraz działań konkurencji,
  • Odpowiedzialność za wysoki standard obsługi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • 2-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej lub turystycznej (preferowane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • umiejętność budowania oraz zarządzania relacjami z klientami.
  • zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta.
  • umiejętność pracy pod presją zadań i czasu.
  • dokładność i rzetelność.

Oferujemy: · stabilne zatrudnienie, · ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, · perspektywę rozwoju zawodowego, · atrakcyjny pakiet benefitów (posiłki pracownicze, bardzo dobry program prowizyjny, elastyczny czas pracy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

S.Wrobel@WindsorHotel.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Majdańskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Rezerwuj