PDF

Oferty specjalne dla biznesu

Główną dewizą naszego hotelu jest najwyższa jakość obsługi na każdym etapie współpracy z klientem. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjne, kompleksowe pakiety – specjalnie dla Biznesu.

Pakiety konferencyjne

Biznes to przede wszystkim ludzie. Dlatego właśnie spotkania oraz imprezy są kluczem do sukcesu każdej firmy – a my doskonale wiemy, jak je zorganizować. I mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Rozumiemy też, że każda konferencja czy szkolenie to inwestycja. Aby przyniosła spodziewany zysk, warto wybrać taki pakiet, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pakietów biznesowych – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Pakiet obejmuje :
nocleg w pokoju dwuosobowym
korzystania z Sali konferencyjnej do 8 h
oferta dla grup powyżej 20 os.
podane ceny nie zawierają podatku VAT
dedykowany koordynator, nie jest na wyłączność dla grupy
ważność oferty od 31.12.2018
promocja nie działa w przypadku konferencji już zakontraktowanych.

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: DlaBiznesu@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.