PDF

Konferencje bliżej natury

Konferencje bliżej natury czyli spotkajmy się poza biurem w Hotelu Windsor. Zorganizuj piknik nawet do 1000 osób, zaplanuj regaty lub rejsy statkiem albo zintegruj się ze swoim zespołem wspinając się po parku linowym. To wszystko i wiele więcej tylko w Jachrance.

                  

                                                                        

 

 

                      Noclegi w wyjątkowych cenach                   
          Sale konferencyjne w klimacie business friendly
                            20ha terenu zielonego                                                       

 

Skorzystaj z oferty noclegu w wyjątkowych cenach oraz sprawdź nasze sale konferencyjne w klimacie business friendly! Odkryj wszystko co kryje się pod hasłem konferencji bliżej natury czyli lunch na trawie, śniadanie w plenerze, piknik oraz beach party na plaży.

Nasz doświadczony zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i wesprze organizację wydarzenia w hotelu.

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: DlaBiznesu@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.