PDF

Kinderbale

Baśniowe sale oraz piękny, zielony teren wokół hotelu to idealne miejsce na urodziny Twojego dziecka lub inne specjalne wydarzenie z udziałem najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy całe mnóstwo atrakcji.

W pałacowych wnętrzach naszego hotelu dzieci poczują się niczym na królewskim dworze. A przy tym wcale nie muszą trzymać się sztywnych reguł dworskiej etykiety. Mogą swobodnie biegać, skakać, bawić się i spędzać czas na świeżym powietrzu, korzystając z takich atrakcji, jak m.in. trampolina, dmuchany zamek czy plac zabaw. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z organizowaniem imprezy dla swojego dziecka, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. To naprawdę jest dziecinnie proste – my troskliwie zadbamy o dobrą zabawę dla najmłodszych, a Ty odpręż się i oglądaj, jak świetnie milusińscy się u nas bawią.

Hotel Windsor to idealne miejsce na spotkania z najmłodszymi.

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: DlaCiebie@WindsorHotel.pl

tel.: +48 22 782 87 01 (Pn.-Pt. 8-18)

tel.: +48 22 782 87 87

kom.: +48 607 323 773

 

Rezerwuj

Subskrybuj newsletter

Newsletter Hotelu Windsor **** w Jachrance

  • Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o promocjach i wydarzeniach w Hotelu Windsor w Jachrance? Zapisz się do newslettera i otrzymuj co tydzień nowe informacje.

 

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.